ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
16.09.09р. А. Садовий на новій котельні по вул. Богдана Котика 7

А. Садовий: «Завдяки новій котельні мешканці відтепер зможуть вчасно та якісно отримувати тепло»
      
 
15 вересня ЛМКП «Львівтеплоенерго» відвідав мер міста Андрій Садовий. Зустріч з міським головою відбулася на новій, квартальній котельні по вул. Богдана Котика,7, яка буде запущена в роботу з початку нового опалювального сезону. На будівництво котельні було виділено бюджетні кошти в розмірі 2,6 млн грн.
«Нова котельня замінить 5 старих. Завдяки їй мешканці відтепер зможуть вчасно та якісно отримувати тепло. Таку заміну потрібно було робити ще 20 років назад», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.
До тепломереж нової котельні буде під’єднано споживачів 9 будинків (Некрасова,55,57, Котика,2,4,5,7, Черемшини,6, Личаківська,112,128) та одну школу.
Котли старих котелень перебували в поганому стані. ККД котлів не більше 50%, відсутня хімводоочистка. Відтепер ККД становитиме понад 90%.
Транспортабельну котельню влаштували на базі котлів фірми Viessmann, продуктивністю 2460 кВт. Котельня призначена для центрального теплопостачання житлових і громадських будівель в районі вул. Котика. Сумарні витрати газу і викиди шкідливих речових при його споживанні при влаштуванні індивідуальної транспортабельної котельні є значно меншим за рахунок встановлення нових сучасних водогрійних котлів Vitoplex 100 SX1.
Котельня по вул. Б.Котика,7 – це вже друга котельня такого типу, яку має на обслуговуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго». Схожу котельню на пр. Чорновола,2, ЛМКП «Львівтеплоенерго» запустило в роботу в січні цього року. Котельня також працює в автоматичному режимі, що не вимагає постійної присутності персоналу, оснащена всіма необхідними пристроями безпеки. Запуск котельні дозволив ліквідувати 2 відомчі підвальні котельні, які обслуговували школи №53 та №87, по вул. Замарстинівська та пр. Чорновола.
Як розповів заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт, підвальні котельні не відповідають правилам безпечної експлуатації, бо розміщені у підвалах будинків. Щороку на їх експлуатацію необхідно одержувати тимчасові дозволи у відповідних інстанціях. Експлуатація вбудованих котелень при існуючих котлах є неекономічною (низький коефіцієнт корисної дії) і недопустимою.
За словами Володимира Штейбарта підприємство вже на 90% готове до початку опалювального сезону. Підготовлено 85 котелень та 89 Центральних теплових пунктів, проведено 100% гідравлічних випробувань, замінено близько 12 км теплових мереж.
На сьогодні триває реконструкція 4 підвальних котелень та 10 звичайних котелень. Зокрема, реконструюють котельні на вул. Вітовського,38, Венеціанова,15, Дорошенка,43, Богомольця,9, Руській,20, Ак.Павлова,6, Клепарівській,25, Гіпсовій,64, Івасюка,68 (Брюховичі), ЦТП- Мазепи,13а.
Розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію ще 6 підвальних котелень. У кожній із цих котелень передбачено встановлення котлів з ККД (коефіцієнтом корисної дії) більше 92%, проведення автоматизації технічного процесу, диспетчеризацію.
Автоматизація технічного процесу передбачає роботу всього обладнання в автоматичному режимі, без стороннього нагляду працівників з виведенням робочих та аварійних параметрів на диспетчерський пункт

  Повернутись