ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
23.06.09р. Споживачів теплової енергії Шевченківського району під’єднають до нової теплової мережі

Сьогодні у Шевченківському районі розпочалася промивка новозбудованої магістральної теплової мережі від ТЦ “Північна”. Роботи тривають на проміжку від ТЦ до теплової камери по вул. Панча. Після завершення робіт по промивці буде здійснено врізку в існуючу мережу і під’єднано споживачів котелень по вул. Випасовій, 11а, Струмок, 7 та  Липинського, 6 до мереж ТЦ ”Північна”. Згідно з планом будівництва  теплоцентраль мала б обслуговувати більшу частину Шевченківського району. На даний час ТЦ“Північна” завантажена лише на 40%, а дані районні котельні є  в експуатації  вже більше 30 років.
Нова магістральна теплова мережа є стратегічно важливою, позаяк забезпечить подачу теплоносія споживачам, у разі необхідності, від двох джерел теплопостачання: ТЦ “Північна” і котелень вул. Випасова – Струмок - Липинського. Крім того, через постійне здорожчання природного газу, на ТЦ ”Північна” встановлено котли, в яких є можливість спалювати альтернативні види палива ( вугілля, дерево, мазут).
До нової теплової мережі додатково буде під’єднано ще 69 житлових будинків Шевченківського району.
Нагадаємо, роботи з прокладання магістральної тепломережі від ТЦ”Північна” до перемички між котельнями на вулицях Випасова – Варшавська – Липинського розпочалися минулого року та проводилися за кошт держбюджету, згідно Програми енергозбереження.


  Повернутись