ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
16.06.09р. Заміна тепломереж ЛМКП «Львівтеплоенерго»

20% тепломереж ЛМКП «Львівтеплоенерго» потребують заміни
На балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» є 422 км теплових мереж. Сьогодні близько 20% теплотраси потребує заміни. Трубопроводи відслужили свій ресурс, через що виникають пориви. Так, під час гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1, які проводилися з 12 по 16 травня цього року, було виявлено 112 недоліків, з них 51 порив теплових мереж, 61 дефект на запірній арматурі та компенсаторах. Ліквідація виявлених поривів стала основною причиною відтермінування подачі гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго», адже магістральні теплові мережі ТЕЦ-1 прокладені у 60-70 роках минулого століття, відпрацювали згідно ДБН (Державні будівельні норми), півтора-два терміни експлуатації.
''Роботи з ліквідації такої кількості дефектів потребують  значних фінансових затрат, а також матеріальних, людських, часових. Ремонтні роботи по ліквідації поривів на тепломережах, також заміна трубопроводів опалення і гарячого водопостачання на попередньо ізольовані труби, проводиться за власний кошт підприємства. Аварійно-ремонтні бригади працювали практично цілодобово, щоб у стислі терміни відновити нормальне гаряче водопостачання всім споживачам міста",-розповів заступник директора з будівництва, реконструкції та капітального ремонту Володимир Штейбарт.
За його словами на ділянці теплотраси по вул. Кавалерідзе потрібно замінити 410 м теплотраси – це 820 м труби діаметром 820 мм. Один метр труби такого діаметру коштує 6 тис. 50 грн.
Найбільш проблемні місця, які потребують заміни,
- це ділянки магістральних теплових мереж по вул. Вулецькій, Кавалерідзе, Рубчака, Тернопільській, Чмоли, Володимира Великого, Стрийській, Науковій, Пулюя.
 
 
ФОТО – ліквідація пошкодження теплотраси по вул. Кавалерідзе.
   


  Повернутись