ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
03.06.09 р. Час ліквідації поривів після гідравліки продовжено...

Час ліквідації поривів після гідравліки продовжено до 15 червня.
З 12 по 16 травня ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводило гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1. Планові гідравлічні випробування проводяться кожного року, по закінченні опалювального сезону, з метою виявлення поривів магістральних і внутріквартальних трубопроводів для ліквідації витоків мережевої води з них, а також перевірки на щільність всієї запірно-регулюючої арматури.
Випробування теплових мереж на справність і щільність трубопроводів і запірно-регулюючої арматури потребують значних трудових і матеріальних затрат, а також, відповідно, і затрати часу на ліквідацію виявлених поривів трубопроводів та пошкоджень арматури. Це – основна з умов чому такі випробування проводяться після закінчення опалювального сезону.
Після гідравліки, після виявлених поривів, можна зорієнтуватися скільки часу потрібно на їх ліквідацію. При випробуванні теплових мереж Львівської ТЕЦ-1, було виявлено 98 пошкоджень трубопроводів. Минулого року пошкоджень було значно мешне. Саме це змусило продовжити час ліквідації поривів до 15 червня. Аварійно-ремонтні бригади з ліквідації поривів працюють цілодобово, щоб у стислі терміни відновити повністю нормальне гаряче водопостачання всіх споживачів міста.
Для скорішого відновлення гарячого водопостачання споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить переключення їх на інші джерела тепла. У роботу ведене котельня «Кінескопу» (для забезпечення частини Сихова гарячою водою – ЦТП 1-10-24). До цієї котельні планують переключити весь Сихівський район. Також введено в роботу кот. по вул. Китайській,12, та кот. по вул. Пулюя, 34а до якої планують під᾿єднати бойлерніх по вул. Науковій, щоб відновити подачу гарячої води у Франківський район.
На сьогодні 612 будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримують гарячу воду. 482 будинки не отримують гарячої води через ліквідацію поривів.
Ліміт природного газу на першу декаду ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримало. Керівництво підприємства і міста працює над тим, щоб і на далі були ліміти газу і мешканці отримували гарячу воду.


  Повернутись