ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
15.04.09р. Опалювальний сезон завершено!

Відповідно до рішення Львівської міської ради, 14 квітня закінчується опалювальний сезон. Теплопостачальні підприємства після завершення опалювального сезону забезпечуватимуть лише подачу теплової енергії для надання споживачам послуг з гарячого водопостачання.
Якщо порівнювати цей сезон з чотирма останніми опалювальними сезонами через тиждень від початку сезону, то найбільше споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримало тепло в цьому сезоні. 2005-2006 рік – 90% споживачів отримало тепло, 2006-2007 рік – 51%, 2007-2008 рік – 95%, 2008-2009 рік – 96%.
Протягом опалювального сезону 6 разів виникали пошкодження магістральних теплових мереж, тривалість ремонту яких не перевищувала 8 годин.
Впродовж опалювального сезону було 337 відключень електроенергії на об’єктах теплопостачання загальною тривалістю 815 годин.
Через заборгованість підприємства за спожитий природний газ мали місце пониження тиску газу. У мережах середнього тиску (особливо на ТЕЦ-1) падіння сягало 0,25-0,3 кгс/см2 і в мережах низького тиску до 0,05 кгс/см2, що призводило до експлуатації ТЕЦ, ТЦ і окремих котелень в аварійних режимах, з пониженням температури теплоносія нижче нормативних величин, і, як наслідок, скарги мешканців на неякісне опалення і недогрів гарячої води.
Протягом сезону працівники ВАТ «Львівгаз» 27 разів перекривали і опломбовували подачу газу до котелень ЛМКП «Львівтеплоенерго». У грудні 2008 року вперше за попередні опалювальні сезони тричі перекривали подачу газу до ТЕЦ-1, яка забезпечує теплом 924 будинки.
Виникали перебої з подачею міської води. Неодноразово через аварійні роботи на водопроводах і переключенням їх до новозбудованих (особливо в Шевченківському районі), подача холодної та гарячої води затримувалася на 2-3 години.
Впродовж опалювального сезону 2008-2009 року диспетчери ЕДС в неробочий час прийняли 764 аварійних виклики, з яких персоналом аварійно-ремонтних бригад виконано 395 виклики і 369 виклики виконано силами чергових бригад районів теплових мереж та районами магістральних теплових мереж. Аналіз аварійних викликів впродовж останніх опалювальних сезонів показує зменшення викликів на 3-5%.
Впродовж цього опалювального сезону ЛМКП «Львівтеплоенерго» оплатило за природний газ ДК «Газ України» 118 млн. 359 тис. гривень. Рівень оплати становив приблизно 60%.
Заборгованість споживачів за цей опалювальний сезон становить 19 млн. 260 тис. гривень (це без нарахувань березня.) Якщо порівнювати з минулими опалювальними сезонами, то за 2007-2008 рік заборгованість становить 6 млн. 238 тис. грн. За 2006-2007 рік борг мешканців за теплопостачання становить 9 млн. 329 тис. гривень. Рівень оплати мешканців за цей опалювальний сезон становить 92,3%.
Зараз служба обліку та збуту теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримує оплату від мешканців за надані послуги з теплопостачання у березні. Наразі рівень оплати становить 12%. Виставляючи квитанції за тепло в квітні буде враховано те, що перші тижні квітня середньодобова температура була вища +8 градусів, і підприємство не подавало опалення в помешкання львів’ян. Керівники районів теплових мереж ЛМКП «Львівтеплоенерго» подадуть у службу обліку і збуту теплової енергії інформацію про кількість днів, протягом яких опалення було відключене. Якщо у будинку є будинковий лічильник, то інформація формується на основі його показів, якщо ж ні, то її звіряють з інформацією, яку мають відповідні ЛКП і оплату за ці дні не нараховуватимуть.
ЛМКП «Львівтеплоенерго» звертається до споживачів з проханням розраховуватися за отримані послуги з теплопостачання, щоб увійти в новий сезон без заборгованості!


  Повернутись