ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
18.12.08р. Святий Миколай завітав у «Львівтеплоенерго»


     
           Впродовж трьох днів - 16, 17, 18 грудня ЛМКП «Львівтеплоенерго» перетворилося на казкову резиденцію Святого Миколая. Коридорами підприємства бігала радісна дітвора в очікуванні дива – особистої зустрічі з Миколаєм Чудотворцем.
        До зустрічі з Миколаєм готувалися заздалегідь: гарно прибрали актовий зал, одягли новорічну ялинку, допомогли закупити Чудотворцю подарунки та запросили головних гостей – малечу працівників підприємства віком від 3 до 10 років.
        
Оскільки зголосилося близько 250 дітей Святому Миколаю довелося затримався на підприємстві впродовж трьох днів, щоб не залишити без уваги кожного, хто впродовж року був чемним та чекав на зустріч із Ним.
     
        Отож, зручно примостившись на кріселка, діти разом з батьками з нетерпінням очікували миті зустрічі зі Святим. Проте, скориставшись запізненням Миколая, до дітей завітав чортик-солодкоїжка. Та бешкетник не дошкуляв малечі, а бавився разом із нею. Забавляв їх цікавими іграми, загадував загадки… поки в залі не з’явився Ангел. Божий посланець розповів діткам хто такий Святий Миколай, де він народився, виріс, яким було його життя на землі. Після розповіді всі дружно почали кликати Чудотворця. І сталося диво! Одягнутий у пишні шати у зал зайшов Миколай. У дітлахів перейняло подих він зачарування. Усі із захопленням слухали його розповіді, обіцяли бути чемними і слухняними, та скориставшись нагодою особистої зустрічі, розповідали Миколою віршики, співали пісеньки, показували акробатичні номери. Святий Миколай радів, що зустрів на підприємстві талановитих і чемних дітей. Тому малеча отримала від Чудотворця гарні подарунки, солодощі, море позитивних емоцій та запевнення у молитвах про Господнє заступництво.
        
        Як розповіла голова профкому працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» Тетяна Величко, це вже другий рік поспіль на підприємство приходить Святий Миколай. Святкове дійство допомагають організувати актори театру ім. Марії Заньковецької, які спеціально написали сценарій свята, щоб кожна дитина щиро повірила в чудо і з нетерпінням чекала казкової ночі, коли Миколай, вже таємно, покладе під подушку довгоочікуваний подарунок!  Повернутись