ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
27.10.08р.До уваги мешканців м. Львова, які користуються послугами централізованого гарячого водопостачання.

Якщо у Вашій квартирі з відкритого крану гарячої води тече вода, температура якої періодично і відчутно змінюється на протязі короткого часу водорозбору: теплішає, холоднішає і знову те саме, то це вказує на наявність перетоків води  між трубопроводами гарячої і холодної води та у внутрішніх системах водопостачання будинку. Причиною перетоків води  в будинкових системах водопостачання найчастіше є:
- несправність квартирних змішувачів води;
- наявність трубопроводів - перемичок між будинковими системами гарячого і холодного водопостачання (в підвалі і дуже часто в комірчині двірника);
- відсутність зворотніх клапанів на трубопроводах обв’язки квартирних лічильників холодної та гарячої води, або несправність зворотніх клапанів, чи помилкове встановлення горозонтального клапану на вертикальну ділянку трубопроводів і навпаки.
Радимо Вам: з усіх питань порушення гарячого водопостачання Вашої квартири (наявності перетоків і т. д.), в першу чергу, звертатися до надавача послуг з тепло-, водопостачання всередині будинку – львівських комунальних підприємств (ЛКП), голів кооперативів, БУ КЕВ і т. п.


  Повернутись