ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКІВ

Вчасно провіряйте лічильники тепла та води!
Згідно Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» кожні 4 роки лічильники мають проходити провірку. Крім цього Ви будете впевнені, що лічильник працює коректно і нарахування у платіжці будуть відповідати фактичному споживанню. Як провірити квартирний лічильник тепла та води?
Провірку лічильників тепла та води здійснює ЛМКП «Львівтеплонерго» на сучасній проливній установці, яка забезпечує високу точність провірки засобів вимірювальної техніки. По бажанню замовників виконує демонтаж (зняття) та монтаж (установку) приладів обліку, профілактичний ремонт теплових лічильників та лічильників гарячої та холодної води. Для цього Вам потрібно залишити заявку на електронній скриньці ЛМКП «Львівтеплоенерго» office_lte@lte.lviv.ua або за номерами телефонів:
229-31-49- метрології , 0800-30-300-66- кол-центру
Важливо! Всі прилади обліку обов’язково мають бути прийняті на облік та занесені до програмного комплексу ЛМКП «Львівтеплоенерго» !!!

Перелік робіт та вартість послуг ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 2021рік 

  1. вартість (ціни)на проведення робіт з повірки лічильниківобліку води їх демонтажу - монтажу.

cina1

  1. вартість (ціни) на проведення робіт з повірки лічильників обліку теплової енергії їх демонтажу-монтажу та заміни елементу живлення.

cina2  Повернутись