ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
01.10.2020 Шановні споживачі теплової енергії на опалення та гарячої води від джерел теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Шановні споживачі теплової енергії на опалення та гарячої води від джерел теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго».

          У відповідності до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»:  повірка  та обслуговування розподільних (квартирних)  приладів обліку проводиться за рахунок власника вузла.

           Міжповірочний інтервал для всіх типів теплових лічильників та лічильників гарячої води – 4 роки від дати первинної повірки при  випуску лічильника заводом-виробником, або від дати проведення попередньої чергової державної метрологічної повірки.

           У відповідності до вимог «Правил  надання послуг з централізованого опалення, постачання    холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання  послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630  повірка засобів обліку води і теплової енергії проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За  цей  час споживач сплачує відповідні  послуги  згідно із середньомісячними показниками лічильника за попередній опалювальний період (для теплових лічильників) та за попередні 12 місяців для лічильників води.

          У випадку не проведення чергової державної метрологічної повірки засобів розподільного обліку, розрахунок кількості спожитої теплової енергії на опалення та кількості спожитої гарячої води проводиться у відповідності до показів загальнобудинкового (комерційного приладу обліку) при його наявності,  або по нормі споживання при відсутності загальнобудинкового (комерційного приладу обліку). Розрахунок кількості спожитої теплової енергії на опалення при наявності загальнобудинкового теплового лічильника проводиться наступним чином: від загальної кількості спожитої теплової енергії по будинковому лічильнику віднімають кількість теплової енергії на опалення, спожиту по показах квартирних теплових лічильників, залишок розподіляють між квартирами, у яких відсутні квартирні прилади обліку, пропорційно до опалювальної площі квартири. Нарахування по квартирам ,де не повірений(відсутній) лічильник можуть значно перевищувати,нарахування по квартирам де повірений лічильник.

          Для оформлення акту зняття теплового  квартирного  лічильника з обліку для проведення чергової державної метрологічної повірки  Вам необхідно звернутися  у відділ обліку та збуту теплової енергії  ЛМКП «Львівтеплоенерго» вул.Тиктора 2а за телефонами:  255-36-43; 297-50-66; 297-50-75. Після проведення чергової державної метрологічної повірки необхідно надати у відділ обліку та збуту теплової енергії  ЛМКП «Львівтеплоенерго» копію свідоцтва про повірку засобу вимірювальної техніки  та викликати інспектора для опломбування та складання акту постановки теплового лічильника на облік.

            По питанню проведення чергової державної метрологічної повірки квартирних лічильників холодної та гарячої води необхідно звертитися в ЛКП «Львівводоканал».

            Повірка приладів  обліку у м. Львові  проводиться наступними підприємствами ׃

          - ДП «Львівстандартметрологія» (теплові лічильники та лічильники води), за  адресою:  вул . Заводська,26,  тел.: 298-67-88;

          - ЛМКП « Залізничнетеплоенерго» (теплові лічильники та лічильники води), за адресою, вул. Патона ,2а, тел.: 262-00-33;

          - ЛКП «Львівводоканал» (лічильники води), за адресою: вул. Зелена, 64, тел.: 24

 

 

 

 

                            Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго»

 

 



  Повернутись