ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
27.12.2019 День Святого Миколая дитячий будинок змішаного типу «Оріана».

Творити добро – легко!

День Святого Миколая – найбільш очікуване свято для всіх маленьких українців, а особливо для тих, у кого немає рідних, адже цим діткам потрібна особлива увага, турбота та спілкування.

24 грудня подячні посмішки й щасливі очі сяяли у дітей Бориславського дитячого будинку змішаного типу  «Оріана», у якому на сьогодні проживає 13 дітей віком від 3 до 15 років.

Наслідуюючи приклад благородного святого, який за життя здійснював добрі вчинки, вже шостий рік поспіль до даного дитячого будинку навідуються працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» аби подарувати діткам не лише свою турботу, радість та добро, а й такі очікувані дарунки. Адже кожен відділ нашого підприємства, розібравши листи-прохання дітлахів, мав змогу побути в ролі Миколая та здійснити мрії діточок, серед яких: мобільні телефони, велосипед, гарний святковий одяг, іграшки та різноманітні смаколики.

Також, перевтілившись у різні образи, тепловики організували для вихованців «Оріани» святкову програму, в якій, спільно із дітлахами, співали новорічних пісень та декламували вірші.

Після святкової програми, дітки не могли втриматись аби не розгорнути та розглянути привезені дарунки  та одразу ж почали приміряти новенький одяг, випробовувати гаджети та іграшки.

Час, проведений з дітками, промайнув дуже швидко. День був наповнений дитячим сміхом та сяяв щасливими поглядами. Наша команда в свою чергу теж отримала справжній заряд бадьорості, позитиву та гарного настрою.

Працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» хочуть побажати усім вихованцям міцного здоров’я, щедрої долі й благополуччя. Нехай Святий Миколай завжди оберігає Вас, даруючи щастя, радість та надію.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

        Повернутись