ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
23.12.2019 Зустріч працівників «Львівтеплоенерго» та їхніх діточок із Чудотворцем (20.12.19р.)

Зустріч працівників «Львівтеплоенерго» та їхніх діточок із Чудотворцем (20.12.19р.)

Для всіх дітей День святого Миколая особливий не тільки через подарунки, але і тому, що малеча на власні очі має можливість побачити диво. А для того, щоб спогади про свято для діток працівників «Львівтеплоенерго» стали справді казковими, Святий Миколай запросив дітлахів та їхніх батьків до цирку. Глядачами вистави стали понад 700 дітей наших працівників.

Цікава вистава дивувала дітей насиченою програмою, а саме: повітряними гімнастами, дресирувальниками різноманітних тварин, жартівливими номерами запального клоуна, жонглерами, еквілібристами.

Допоки тривала вистава, за ареною цирку також «кипіла» робота. Адже Миколайко заздалегідь подбав про подаруночки для кожної дитинки, а допомагали Чудотворцеві розподіляти дарунки його вірні помічники. Після захопливої вистави дітки мали змогу не лише поспілкуватися зі Святим Миколаєм та отримати подарунки, а й розважитися, зробити святкові світлини.

Дітлахи отримали величезний заряд позитиву на цілий рік. І за це складаємо велику дяку директору цирку – Здренику Роману Івановичу  та його злагодженому колективу. Завдяки вашій клопіткій праці, діти відчували себе однією великою та дружною родиною. Нехай Святий Миколай завше оберігає Вас, даруючи щастя, радість і надію.

 

 

     

     

     

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

очистить EIVKO :: 532022

  Повернутись