ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
03.01.2019 Миколай (стаття цирк) 2018

Люблять діти Миколая, 
Шану кожен віддає. 
Хто в молитвах його знає, 
Всім він поміч подає. 


Через нього Божа ласка 
З неба сходить до людей. 
Миколайчику, будь ласка, 
Завітай до всіх дітей.
 

         От так чекали діточки цілий рік найулюбленіше свято Святого Миколая і цей чудовий день настав. Для донечок і синочків наших працівників це свято найприємніше в році, адже Святий Чудотворець до них поспішає особисто з чудовими сюрпризами і подарунками. Дітлахи весь рік були і є дуже чемними, тому всі вони в очікуванні дива.

         А свято було дійсно надзвичайним, адже Святий Миколай запросив діток в справжню свою резиденцію – цирк. І радості не було меж, бо цікавих новорічних сюрпризів було багато і атмосфера на арені була справді казковою! Пісні, танці, акробатичні трюки, атракціони з дуже розумними і кмітливими звірятами та клоуни-веселуни. А ще яскраві світлові ілюмінації, прекрасні костюми та святкові мелодії.

         І весь цей феєрверк емоцій завершився врученням солодких подарунків діточкам особисто від Святого Миколая і його помічників ельфів та сніговиків.

         Малеча була у захваті! І за це велика подяка директору цирку Здренику Роману Івановичу та його чудово злагодженому колективу. Щоденна невтомна праця та любов до своєї справи цих надзвичайних, добрих і працьовитих людей дарує нам усім такі приємні миті в нашому житті. Здоров’я Вам та творчих звершень в Новому році!!!

От подивіться скільки радощів!

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem  Повернутись