ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
03.01.2019 це 19 грудня День Святого Миколая

І ось знову промайнув рік! Ми всі в очікуванні Новорічних і Різдвяних свят. Але найбільш очікуване і найприємніше свято – це 19 грудня День Святого Миколая. А особливо для малечі з дитячого будинку в місті Борислав «Оріана». Там живуть надзвичайні дітки – добрі, розумні, комунікабельні, творчі і дуже дружні. Святий Миколай щороку із задоволенням приходить в «Оріану», щоб потішити дітей чудовими подарунками і найголовніше – подарувати їм свою увагу та любов.

 Усі дітки пишуть листи Святому Миколаю, в яких розповідають про новини за рік, що минув, обіцянки бути в наступному році слухняними та добре вчитись. А ще обов’язково прохання до Святого Чудотворця виконати найзаповітніші мрії.

Проте, щоб встигнути всюди і не забути про жодну дитину, Чудотворцю потрібні помічники. Щороку працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» допомагають Святому Миколаю організувати свято для дітей дитячого будинку «Оріана». Подарунки готували і пакували з величезним задоволенням і любов’ю!

Малеча залюбки розповідає Чудотворцю віршики та співає йому пісні. Ну ось і настала та особлива мить, коли дітлахи отримують омріяні пакуночки з рук Святого Миколая.

Як приємно творити добро! Велика подяка Вам – наш дружній колективе!

А стільки позитивних емоцій – тільки подивіться!

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem  Повернутись