ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
ЛМКП «Львівтеплоенерго» підтримує Степана Пакіжа!

Геть незаконні напади правоохоронців на підприємство!

 

Ветерани та колектив нашого підприємства глибоко стурбовані та обурені ситуацією, яка сколихнула наше підприємство. В цей час, коли усі зусилля нашого підприємства мають бути скеровані на покращення послуг для мешканців нашого міста, керівництво підприємства вимушене займатися не властивою для себе роботою, а саме захистом від нападів правоохоронними органами, які загрузнули в політичних іграх України.

Так, Львівтеплоенерго — це підприємство, яке має працювати, незважаючи на те, хто сьогодні є при владі. Однак, наше підприємство постійно хочуть втрутити в політичні баталії, або використати для своїх сумнівних бізнесових афер.

Одним з таких прикладів є свідомий напад правоохоронної системи на керівництво підприємства. Аналізуючи події 2017 – 2018 років, можна зробити висновок про чітку координацію дій силових органів зі владної сторони, спрямовану на дискримінацію керівництва підприємства, а також на недопущення проведення його модернізації та розвитку. Усі починання скеровані на впровадження нових технологій грузнуть в одночасно порушених кримінальних справах, незаконних перевірках та бюрократичних перешкодах. Складається таке враження, що краще взагалі нічого не починати та не впроваджувати, щоб не давати поживи «правоохоронцям», які на цьому хочуть поживитися для власного збагачення.

 Явним прикладом такого є постійний тиск та вчинення перешкод з метою недопущення директором збудувати та запустити сміттєпереробний завод.                              Якби не їхній тиск, наше підприємство на чолі з Степаном Петровичем вже б давно реалізувало даний проект.

Порушення ряду кримінальних справ, надумані перевірки контролюючих органів, свідоме перешкоджання в оформленні будь-якої документації, пряме втручання в господарську діяльність підприємства зі сторони силових органів — усе це приводить до підриву авторитету керівництва підприємства та погіршує мікроклімат серед працівників «Львівтеплоенерго».

Одним з таких прикладів є бездоказове та вигадане цькування директора нашого підприємства Пакіжа Степана Петровича.

Напевно, багатьом можновладцям не подобається його цілеспрямована робота щодо покращенню роботи підприємства. Але що поганого в тому, що людина за короткий проміжок часу зробила ЛМКП «Львівтеплоенерго» найкращим підприємством теплової енергетики в Україні?

За керівництва Степана Петровича працівники підприємства забули, що таке затримка зарплати, проведена грандіозна робота по диспетчеризації, заміні левової частки труб великого діаметру, проведено модернізацію ТЕЦ-1.

Та що там казати, львів’яни забули що таке гаряча вода по годинах. Тепер вхід в опалювальний сезон, порівнюючи з іншими містами, займає декілька годин.

 І на кінець, за багато років, працівники багатотисячного підприємства отримали стабільність в управлінні та сприятливі умови для праці.

Стосовно Степана Петровича як управлінця і талановитого менеджера, можна говорити багато, не кажучи про його організаторські якості. Нагадаємо, що в більшій частині, завдяки цим навичкам, Львів вчасно та якісно отримав пам’ятник А. Шептицькому та відремонтовану котельню «Львівської Політехніки», яка взимку вийшла з ладу. Окрім цього нагадаймо що Степан Петрович в скрутний час  очолив і стабілізував роботу таких підприємств як ЛМКП «Львіводоканал» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Що «шановний» прокуроре Львівської області, ви не знайшли більш відповідну кандидатуру для політичних репресії, чи ви виконуєте замовлення вашого шефа? Запам’ятайте: ви тут не вічно, а львів’яни — назавжди.

Чи вам нагадати, як підконтрольні вам структури намагалися вплинути на проведення державних закупівель на нашому підприємстві, чи нагадати про спроби проведення незаконних перевірок?

Колектив підприємства підтримував директора п. Пакіжа С. П., підтримує і буде підтримувати, і захищати його законні права усіма законними методами.

Вважаємо, що організатори сфабрикованих справ не думають про забезпечення населення м. Львова теплопостачанням, гарячою водою, про якісну підготовку підприємства до опалювального сезону, а захищають кон’юнктурних осіб, які відмивають кошти, створюють незаконні фірми і обслуговують правоохоронні органи.

Працівники підприємства до глибини душі обурені даною ситуацією і просять голову м. Львова, депутатів Львівської міської ради та усіх кого це стосується припинити множити сфабриковані кримінальні справи, припинити незаконні напади на підприємство та його працівників, прийняти відповідні заходи для захисту підприємства та авторитетного, досвідченого і фахового директора Пакіжа Степана Петровича, закрити усі кримінальні справи, які стосуються підприємства.  

Якщо не будуть прийняті відповідні заходи для захисту, двохтисячний колектив буде вимушений захистити авторитет директора і підприємства своїми, передбаченими Конституцією України, методами.

 

 

Ветерани та працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго»

   Повернутись