ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.01.2018 СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДЛЯ ДІТЕЙ В дитячому будинку «Оріана»

Святий Миколай в дитячому будинку «Оріана»

 

Вихованці дитячого будинку «Оріана» м. Бориславадавно стали нам РІДНИМИ. Адже вже четвертий рікколектив ЛМКП «Львівтеплоенерго» виявляє свою дружбу і  любов до цих чудових дітей.

Хлопці та дівчата «Оріани» цілодобово перебувають під пильним оком колективу, якому вдалося створити дружню, сімейну атмосферу. Діти ростуть радісними, ініціативними, комунікабельними, творчими.

Цього року знову колектив підприємства став помічником для Святого Миколая і взявся за надзвичайно приємну справу - приготувати якнайкращі подарунки для дітлахів «Оріани».Впродовж року дітки були чемні і старанно вчились. Отже, листи, які вони написали до Миколая, були ретельно прочитані і виконані всі найзаповітніші мрії та побажання!

Чудотворець завітав до хлопчиків та дівчаток не тільки з подаруночками, а й зі святковою Різдвяною виставою, яку йому допомогли показати і потішити дітей Молодіжне християнське товариство «Діти Христа». Радіснимита щасливими емоціями, якіпереповнювали дітей ми хочемо поділитись з Вами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Профспілковий комітет ЛМКП «Львівтеплоенерго» висловлює велику подяку колективу підприємства, за вміння і бажання творити добро, виявляти чуйність та турботу.

Поділімося теплом свого батьківського і материнського серця з тими, хто цього тепла так прагне.

   Повернутись