ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.01.2018 Свято Святого Миколая для дітей в театрі ім. Марії Заньковецької.

Чудотворцю Миколай наших діток привітай!!!

Святий отче, Миколай,
Мою хату не минай!
Подаруйменіпотіху
І торбину, повнусміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни. 

 

 

Ось і промайнув рік і наші дітки вже в очікуванні Новорічних свят. День Святого Миколая - найулюбленіше свято малечі. Подарунків від нього чекають із особливим хвилюванням. А ще хлопчики і дівчатка знають, що Миколай приходить найперше до слухняних і старанних. Діти наших працівників весь рік були і є надзвичайно чемними, адже вже кілька років поспіль, Святий Миколай зустрічається з ними особисто. Цього року зустріч відбувалася в театрі ім. Марії Заньковецької.

А от і новорічна красуня-ялинка в центрі святково прибраного залу театру, хатинки з подарунками. Святковий настрій відчувався у всіх куточках залу завдяки мерехтінням кольорових вогників та святкових мелодій. А ще сьогодні діток зустріли феєрверком емоцій і веселощів герої з дитячих казок МіккіМауси і Фіксики. Малечу розважали цікавими іграми, веселими пісеньками і танцями. Особливо вони були в захваті від бульбашкового шоу та веселого аквагриму, який перетворював малечу на казкових героїв. От подивіться скільки радощів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І ось нарешті наступила та мить, коли малеча кличе Миколая та радісно співає пісню «Ой хто хто Миколая любить!». А він поважною ходою, лагідно усміхаючись наближається до гурту дітей. Радості не було меж!!! З гарним настроєм усі підходили до Миколая, розповідали про свої добрі справи, читали віршики і співали пісні.А Чудотворець, пам’ятаючи про кожну дитину, роздавав подарунки. А опісля, усі разом, пішли дивитися святкову виставу «По щучому велінню».

<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До чемних діток Миколай пообіцяв навідатися знову. Через рік!  Повернутись