ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
12.01.2018 Повідомлення про проведення відкритих обговорень щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Повідомлення про проведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго»на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів

Повідомляємо пропроведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго» на теплову енергію, послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та гарячого водопостачання для  населення, управителів багатоквартирних будинків , бюджетних, інших і релігійних споживачів  буде проведено “29” січня 2018 року о 10.00 год, яке відбудеться у приміщенні за адресою: м. Львів, вул. Д. Апостола, 1 (актовий зал, 1-й поверх).

 

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання, надсилаються електронною поштою: office_lte@lte.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 79040, м. Львів, вул. Д. Апостола, 1.  Зауваження та пропозиції приймаються з 12.01.2018р. по 28.01.2018р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи
(для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування розташовані в розділі «Новини» на сайті ЛМКП «Львівтеплоенерго»http://www.lte.lviv.ua 

Дата розміщення повідомлення 12.01.2018 р.

 


Переглянути
Структура тарифів

Переглянути
Обгрунтування коригування тарифів ЛМКП ЛТЕ

  Повернутись