ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
04.08.2017 Повідомлення про проведення відкритих обговорень щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго»на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Повідомлення про проведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго»на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів

Повідомляємо пропроведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго» на теплову енергію, послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та гарячого водопостачання для бюджетних, інших і релігійних споживачів  буде проведено “21” серпня 2017 року о 13.00, яке відбудеться у приміщенні за адресою: м. Львів, вул. Д. Апостола, 1 (актовий зал, 1-й поверх).

Обговорення, яке планували провести 10 серпня 2017 рокускасовується.

 

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання, надсилаються електронною поштою: office_lte@lte.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 79040, м. Львів, вул. Д. Апостола, 1.  Зауваження та пропозиції приймаються з 04.08.2017р. по 20.08.2017р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи
(для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування розташовані в розділі «Новини» на сайті ЛМКП «Львівтеплоенерго»http://www.lte.lviv.ua 

Дата розміщення повідомлення 04.08.2017 р.


Переглянути
Тарифи на теплову енергію, послуги централізованого опалення та постачання гарячої води ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Переглянути
Обґрунтування щодо розгляду питання про коригування тарифів на теплову енергію, послуги централізованого опаленнята послугу централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів,що надаються ЛМКП «Львівтеплоенерго»

  Повернутись