ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
26.07.2017 Повідомлення про проведення відкритих обговорень проекту тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Повідомлення про проведення відкритих обговорень проекту тарифів ЛМКП «Львівтеплоенерго»  на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії  для всіх категорій споживачів та  послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та гарячого водопостачання для бюджетних, інших і релігійних споживачів.

 


·         До уваги львівян та представників органів місцевого самоврядування!

У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866повідомляється, що 10” серпня 2017 року о 10.00год.у приміщенні за адресою: м. Львів, вул. Д. Апостола, 1 (актовий зал, 1-й поверх) відбудеться відкрите слухання питань щодо:

1.   Коригування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій.

2.   Коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.

3.   Коригування тарифів на послугу з постачання гарячої води  для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій. 

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання, надсилаються електронною поштою: office_lte@lte.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 79040, м. Львів, вул. Д. Апостола, 1.  Зауваження та пропозиції приймаються з 27.07.2017р. по 09.08.2017р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи
(для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування розташовані в розділі «Новини» на сайті ЛМКП «Львівтеплоенерго»http://www.lte.lviv.ua 

Дата розміщення повідомлення 26.07.2017 р.


переглянути
Обґрунтування щодо розгляду питання про необхідністьвстановлення тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» шляхом коригування.

переглянути
Проекти тарифів

  Повернутись