ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
31.10.2016 «Львівська ТЕЦ-1 працює у звичному режимі, опалення отримують усі споживачі» - ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Сьогодні, 31 жовтня, ТЕЦ-1 працює у звичному режимі, опалення отримують усі споживачі.

            Нагадаємо, 28 жовтня о 15 год 15 хв. на Львівській ТЕЦ-1 сталася відмова в роботі обладнання, яка призвела до виходу з ладу турбогенератора.

Внаслідок руйнування корпусу турбіни відбувся витік оливи, яка зайнялася. Оперативний персонал не зміг ліквідувати пожежу своїми силами. Були викликані розрахунки МНС, які на протязі 40 хв ліквідували загоряння.

            На час гасіння пожежі необхідно було знеструмити електрообладнання, щоб уникнути ураження електрострумом бійців МНС.

            О 16.30 хв було подано напругу на обладнання ТЕЦ-1, що задіяне в технологічному процесі, включено в роботу мережні насоси та відновлено циркуляцію теплоносія в мережах.

На час проведення даних робіт було призупинено теплопостачання споживачів, що живляться від ТЕЦ-1 (Сихівський, Франківський, частково Личаківський райони).

О 19.00 год. теплопостачання до споживачів було відновлено. На задані робочі параметри тепломережу виведено о 20.15 хв.

Постраждалих внаслідок порушення в роботі немає. Все обладнання, окрім турбогенератора ст.№7, в робочому стані.

Наказом по підприємству створено комісію з розслідування відмови в роботі обладнання ТЕЦ-1. За попереднім висновком комісії, причиною відмови стало коротке замикання в обмотці статора генератора, яке виникло внаслідок порушення в роботі електромереж міста, що приєднані до електромереж напругою 6,3 кВ на ТЕЦ-1. Факт порушення зафіксовано автоматичними реєструючими пристроями, встановленими в ГРУ – 6 кВ.

            ЛМКП «Львівтеплоенерго» висловлює подяку працівникам МНС та хоче відзначити оперативність та фаховість їхніх дій при ліквідації пожежі. А також просить вибачення у мешканців міста, які отримують теплоносій від ТЕЦ-1, за тимчасові незручності, спричинені зупинкою ТЕЦ-1.  Повернутись