ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
Субсидії

 

 

            Щодо встановлення субсидій:

        

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015р. № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» для призначення житлової субсидії необхідно подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи та вирати осіб, що звернулися за призначенням  житлових субсидій.

        

Відповідно до п.2 Постанови КМУ «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» субсидії встановлюються, виходячи з соціальних норм та нормативів користування житлово-комунальними послугами.

Громадянам, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, установлено соціальну норму житла :

·        для для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії – 13,65 кв.метр опалювальної площі на 1особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство.

·        для користування послугами з централізованого постачання гарячої води – 1,6 куб.метра на особу в місяць

 

            У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку – 4 куб.метри холодної води на одну особу на місяць.

         Відповідно до роз’яснення Департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №8/10-873-16 від 11.07.2016р., у разі перерви у наданні послуг з централізованого гарячого водопостачання тривалий час (більше  14 днів в одному місяці), збільшується соціальний норматив для користування послугами з постачання холодної води - 4 куб.метри/особу/місяць, а саме збільшується обсяг холодної води за рахунок обсягу гарячої води виходячи з розрахунку:  2,4 м3 + 1,6 м3, ( обсяги гарячої води дорівнюють нулю). Тобто соціальний  норматив на послугу з гарячого водопостачання  знімається.

      Враховуючи викладене, у разі перерви у наданні послуг з гарячого водопостачання більш як на 14 днів, збільшується соціальний норматив для користування послугами з постачання холодної води (4 куб.метри/особу/місяць) та знімається соціальний норматив на послугу з гарячого водопостачання.

Відповідно до змін, внесених постановою КМУ №319 від 27.04.2016р. «У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються

                           

                 

  Повернутись