ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
Святий Миколай, нас в «СКАЙ ПАРКУ» зустрічай!:)

 

            19 грудня - улюблене для кожної малечі свято Миколая! Його очікують і діти і дорослі. Зокрема діти і дорослі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Адже наше підприємство має в своєму складі не лише фахівці і професіоналів у сфері теплопостачання, але своїх улюблених, маленьких «тепловиків». Однак, найбільшу приємність від спілкування з ними має Первинна профспілкова організація ЛМКП «Львівтеплоенерго». Вона виконує кожного року Мегаважливу місію – організовує зустріч з святим Миколаєм!
 

             О, цього року Святий Миколай прийшов по-новому! Хоча, ні! Його прихід був, як завжди, очікуваний, оповитий загадковістю і святістю. А от місце зустрічі стало особливим!!!!! Воно зробило свято ФЕЄРИЧНИМ!!!! ЕНЕРГІЙНИМ!!! РАДІСНИМ!!!! СвятийМиколай хоч і старенький, але сучасні тенденції в плані організації дитячого дозвілля, таки знає! Тому, зустріч відбулася не де інде, як в «СКАЙ ПАРКУ!»

 

         А там все, про що мріють і чого бажають діти. Можна пострибати на батутах, піднятися на скалодром, розважитись на повітряних подушках, покататися на надувних гірках, конкурси, вікторини, танцювальне шоу і…. чимало інших цікавих занять від яких, напевно, батькам перехоплювало подих!!!:)

 

           Малеча встигала бути всюди і спробувати все! З 12.00 до 18.00 – час перетворився на мить радості, нових вражень та незабутніх емоцій! 

                  А о 18.00 до щасливих і потомлених дітей завітав Миколай!. Звісно ж з подарунками!!!

 

                Радості дітлахів і батьків не було меж! Малі «живчики» обліпили Миколая бо кожен прагнув поговорити з ним особисто. Це бажання було взаємним. Святий Миколай теж радів із можливості поспілкуватися з дітками. Вони йому щиро розповідали як себе поводили, чи були чемними чи ні, розповідали як очікували його приходу і… що він їм приніс вночі!!!! За таку щирість Миколай обдарував дітей новими подарунками! Очевидно, дуже чемними були!!!:)))


 

                 Отож, усі залишилися щасливими і задоволеними та з очікування до нової зустрічі!!! А вона вже скоро!!!!

  Повернутись