ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
28.05.2014 ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 719 будинків Cтаном сьогодні на ранок, 26 травня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлено подачу гарячої води до 719 споживачів підприємства.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 719 будинків

Cтаном сьогодні на ранок, 26 травня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлено подачу гарячої води до 719 споживачів підприємства.

Гарячу воду отримує практично весь Шевченківський район – 265 будинків. 4 будинки по вул. Щурата,5,7,12,14 поки не отримують гарячу воду через ремонт на транзитному трубопроводі.

Подачу гарячої води відновлено до всього Сихівського житлового масиву.

Також гаряче водопостачання здійснюється до 112 споживачів Личаківського РТМ і 5 споживчів у Франківському РТМ та до всього Галицького району теплових мереж.

«В п’ятницю, 23 травня, до кінця дня вдалося відновити подачу гарячої води до всього Сихівського житлового масиву та в Шевченківський район. Щорячна заміна теплових мереж дає свої результати. Адже мешканцям Шевченківського району вдалося на півтора тижні швидше відновити подачу гарячої води завдяки невеликій кількості поривів під час гідравліки, та їх оперативному ліквідуванню. Без гарячої води поки залишається Франківський район та мікрорайон Новий Львів. Згідно графіку, сюди гарячу воду маємо відновити протягом трьох днів з 4 по 6 червня, після запуску в роботу ТЕЦ-1. Найбільший об’єкт теплопостачання «Львівтеплоенерго» з 18 травня знаходиться на «нульовій зупинці», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Станом на ранок 26 травня також опалювальний сезон продовжено до 3 споживачів. Згідно листів-звернень опалення подається до Дитячого дошкільного будинку №1, по вул. Таджицька, 21; Державного комунального будинку дитини №1, по вул. Комаринця, 2а; та до Обласної клінічної лікарні по вул. Чернігівська, 7.

   Повернутись