ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.04.2013р. Заміна теплотраси на вул. Стрийській.

 

Триває заміна теплотраси на вул. Стрийській

 

Станом на сьогодні 100-ий напрям ТЕЦ-1 (район вулиць Стрийська-Гашека-Максимовича) перевантажений. Відтак, на вул Стрийській ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить заміну теплотраси. Буде прокладено 800 м нової мережі, що забезпечить якісне постачання до 51 будинку, 4 освітніх навчальних закладів, та дасть можливість підключити нові будинки.

Під час опалювального сезону впродовж останніх років завжди була проблема щодо подачі теплоносія належної якості до 51 будинку, 2 шкіл та 2 садочків. Коли прокладали теплотрасу, діаметр був розрахований на одне навантаження, а потім район добудовувався.

«Зараз ми міняємо 800 м теплотраси, збільшуємо діаметр труби вдвічі, що дасть можливість нормально та стабільно подавати опалення для цього мікрорайону та підключити ті будівлі від Бронетанкового заводу», - розповів директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Враховуючи значну кількість прямих включень житлових масивів, цей напрямок вимагає необхідності підтримування  значних перепадів тисків, чого важко досягти, враховуючи існуючі параметри при роботі  тепломережі від ТЕЦ-1 в цілому.

У зв’язку з цим виникла необхідність провести реконструкцію магістральної теплової мережі масиву із збільшенням діаметрів труб, з метою покращення пропускної здатності та оптимального перерозподілу теплоносія, уникаючи необґрунтованих гідравлічних втрат через складні транзитні переходи.

Заміна тепломережі на вул Стрийській покращить гідравлічні режими ТЕЦ-1, покращиться якість і надійність теплопостачання споживачам мікрорайону та дасть можливість приєднувати нових споживачів до мереж ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Роботи зі заміни магістральної тепломережі по вул. Стрийській розпочалися в січні 2013 року. Буде замінено 800 м, діаметром 426 мм. Труби міняють на попередньоізольовані. Вартість складає близько 3,2 млн грн.

       

Роботи виконують ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» за кошти підприємства.

  Повернутись