ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
22.12.12р. Святий Миколай привітав дітей тепловиків

 

Святий Миколай привітав дітей тепловиків

22 грудня в театрі ім. Марії Заньковецької для 380-тьох дітлахів тепловиків відбулася найбажаніша зустріч, про яку було домовлено ще минулого року – зустріч із Святим Миколаєм.

Затамувавши подих, малеча очікувала на дивовижну зустріч. Та Чудотворець, як завжди, запізнювався. Вочевидь до багатьох дітей Йому потрібно було навідатися по дорозі.

     

Поки малеча чекала Миколая, до них завітали цікаві гості – помічниця Миколая, та нечемний Левко.

        

Через надмірні пустощі у Левка виросли величезні вуха. Та бешкетник не робив собі з цього клопоту… до зустрічі з дітками тепловиків. Бачачи які усі гарні, радісні, грайливі, Левко захотів сам стати таким. Але як? Він почав вдаватися до звичних для нього пустощів і бешкетувань, роздавав малятам різки. Та це не діяло – жодного дива не відбувалося і Левко залишався незмінним.

Дітки самі вирішили допомогти йому. Вони співали для нього, танцювали, розповідали вірші.

      

    

Однак і це не допомагало. Довелося щосили кликати на допомогу Святого Миколая.

Тут вже Чудотворець не забарився. Почувши голос дітей, у залі з’явився Святий Миколай. Побачивши Миколая, Левко знітився і щиро пообіцяв бути чемним і змінити своє життя, більше не пустувати, а робити добрі і корисні вчинки. Миколай і діти повірили Левкові і…. сталося чудо - в ту ж мить великі вуха Левка повідпадали. Радості не було меж!!! Діти стали свідками доброго чуда, а Левко отримав нагоду змінитися.

З гарним настроєм усі підходили до Миколая, який, пам’ятаючи про кожного, роздавав подарунки. А опісля, усі разом, пішли дивитися святкову виставу «По щучому велінню».

    

           

До чемних діток Миколай пообіцяв навідатися знову. Через рік!  Повернутись