ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
18.12.12р. Святий Миколай в с. Лаврові Старосамбірського району.

  Святий Миколай в с. Лаврові Старосамбірського району

Добро повертається

Гарним часом для творення добра - є день Святого Миколая. Чудотворець Миколай, який жив в ІІІ-IV ст., залишив гарний приклад для наслідування. Тому, приємно, що ця традиція живе і знаходить підтримку серед людей, незалежно від віку, статі, соціального статусу в суспільстві.

Так, вже кілька років поспіль працівники усіх відділів ЛМКП «Львівтеплоенерго», за ініціативи Первинної профспілкової організації, допомагають Святому Миколаю організувати свято для чемних діток, які виховуються у дитячих будинках. Цього року Миколай від тепловиків завітав у дитячий будинок с. Лаврова, Старосамбірського району Львівської області.

У Лаврівському дитячому будинку проживає 35 дітей віком від 3 до 17 років. Це діти сироти, діти з неповних сімей, малозабезпечених багатодітних сімей і тих, хто з певних причин позбавлений батьківської опіки.

Хлопці та дівчата цілодобово перебувають під пильним оком колективу, якому вдалося створити дружню, сімейну атмосферу. Діти ростуть радісними, ініціативними, комунікабельними, творчими. Саме ці риси характеру побачили в дітях посланці від Святого Миколая. Щасливі діти, за небайдужість до них, віддячили гостям сторицею. Вони підготували півторагодинну виставу із цікавим сюжетом, кумедними моментами, гарним співом та щасливим закінченням завдяки Святому Миколая.

    

    

Після вистави, присутній на святі Миколай, роздавав дітям подарунки.

             

            

            

           Повернутись