ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
21. 02. 12р. Подяка мешканців будинку

 

Мешканці будинку по вул. Лазаренка,48 висловлюють подяку Службі з експлуатації ремонту внутрібудинкових систем і ІТП

У ЛМКП «Львівтеплоенерго» надійшла подяка від громади будинку по вул. Лазаренка,48, висловлена Службі з експлуатації і ремонту внутрібудинкових систем і ІТП.

Мешканці будинку по вул. Лазаренка,48 в особі п. Крижавець Т.І. та п. Кулишова В.Ф. висловлюють подяку за проведені налагоджувальні роботи з ремонту існуючого і встановлення додаткового інженерного обладнання в ІТП даного будинку. Роботи проводила Служба з експлуатації і ремонту внутрібудинкових систем і ІТП ЛМКП «Львівтеплоенерго» на замовлення Франківської адміністрації.

Після проведення даних робіт запрацювала система гарячого водопостачання – мешканці отримали гарячу воду на всі 10 поверхів і, відповідно, відновилося належне функціонування рушникосушок. Найбільшим надбанням мешканці вважають позбавлення сильного шуму в будинку, зокрема в квартирах, які розташовані над ІТП (включно до 4 поверху).

За словами мешканців впродовж 2-х років їм не вдавалося вирішити дану ситуацію.

Мешканці висловлюють щиру подяку керівнику Служби з експлуатації і ремонту внутрібудинкових систем і ІТП ЛМКП «Львівтеплоенерго» Сергію Просвєтову та його колективу за добросовісно і фахово виконану роботу.

«Ми дякуємо Господу Богу, за те, що Він їх нам послав у важкий для нас час. Таких людей потрібно берегти і шанувати, бо трудяться на благо людей і України», - такими словами закінчує своє звернення громада будинку по вул. Лазаренка,48.

  Повернутись