ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
28.12.11р. Святий Миколай у с. Новий Милятин, Буського району

 

Добро зцілює тих, хто його отримує і тих, хто його проявляє!

 

            Це твердження без жодного сумніву і жодних застережень можна назвати аксіомою. І навіть, якщо, на початках, не відчуваєш внутрішнього задоволення від розпочатої доброї справи, то, вкінці, воно таки приходить. Бо якими б цинічними ми не були, як би не узалежнювалися від матеріальних цінностей, все-таки, прагнемо відчувати…. свою потрібність, здатність бути милосердним, співчутливим, здатним любити! А ці відчуття дають лише зроблені добрі вчинки!

            Завдяки ініціативі Первинної профспілкової організації ЛМКП «Львівтеплоенерго», працівники підприємства кожного року, з нагоди свята Миколая, мають можливість творити маленьке чудо для «осиротілих» дітей. І це добро, безкорисливо зроблене іншим, наповнює серце справжньою радістю.

            Цього року Миколай від працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» завітав у с. Новий Милятин, Буського району. Тут, у дитячому будинку змішаного типу, проживає 32 дитини, які вірять у чудо і доброту Святого Миколая. У цей день, вони отримали все що забажали від Миколая і відчули любов до себе з боку сторонніх людей, які допомогли Миколаю не забути про них.

           Варто відзначити, що й самі діти принесли радість посланцям від Миколая. Вони підготували святковий концерт – співали пісеньки про Миколая, розповідали вірші, танцювали. А в момент отримування подарунків, щиро раділи їм, як і раділи ті, хто їх передав.

      

 

 

            

      

         

 

            Вірю, що щира радість наповнює і серця тих, хто допоміг Миколаю приготувати подарунки!  Повернутись