ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
05.07.11р. У будинки-боржники, які погашають заборгованість за теплопостачання, ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води до будинків-боржників. Підставою для відновлення є часткове погашення заборгованості та надання гарантійних листів з термінами погашення решти суми боргу.
 
У зв’язку з проплатою мешканців, підтвердженою листом з Сихівської райдержадміністрації, буде відновлено подачу гарячої води в будинки комунальної власності по вул. Хоткевича,30,54,56,58,60,62,66, Вернадського,36, Драгана,18, Довженка,3, пр. Червоної Калини,114, Зубрівській,7а,11,15,19,23,25,25а,27, Сихівській, 24,26,28,30.
Подачу гарячої води буде відновлено до будинку по вул. Білоцерківській,10 (ВАТ «Іскра»). Ними було здійснено проплату в розмірі 61 тис. грн. та надано гарантійного листа. Часткову оплату на надання гарантійних зобов’язань здійснило керівництво ОСББ «Червона Калина», що дає підстави відновлення подачі гарячої води у житловий будинок по пр. Червоної Калини,85а.
Також відновлено гаряче водопостачання у будинки по вул. Коломийській,3,5,7 та Пасічній,57.
ЛМКП «Львівтеплоенерго» зацікавлене в тому, щоб надавати відповідні послуги споживачам і лише велика заборгованість та низький рівень оплати змушує вдаватися до радикальних дій у боротьбі з боржниками. Однак, коли боржники ідуть на діалог, здійснюють кроки у напрямку погашення заборгованості, «Львівтеплоенерго» відновлює надання послуг з теплопостачання.
Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» й надалі звертається до споживачів усіх категорій, які мають заборгованість за теплопостачання, з проханням вчасно розраховуватися за поточні нарахування та погашати заборгованість, адже від цього залежить платоспроможність підприємства перед ДК «Газ України».
 
 


  Повернутись