ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
15.06.11р. Відновлення гарячої води мешканцям Франківського району.

Завдяки запуску в роботу найбільшого об’єкта теплопостачання – ТЕЦ-1, яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Франківський, Сихівський район, частину Галицького та Личаківського районів, з 14 червня розпочато відновлення подачі гарячої води мешканцям Франківського району та кінця вулиці Стрийської.
«Після запуску в роботу ТЕЦ ми переключили до неї мешканців Сихівського району та розпочинаємо роботи по відновленню подачі гарячої води у весь Франківський район. Гарячу воду вже отримують мешканці вулиць Наукової, Володимира Великого, Стрийської та інших. Станом на 15 червня гаряча вода подається у 222 будинки Франківського масиву. До кінця тижня усі наші споживачі отримають гарячу воду», - каже Володимир Штейбарт.
За словами тепловиків розпочати відновлення подачі гарячої води швидше встановлених термін вдалося завдяки злагодженій роботі колективу підприємства, добрим погоднім умовам. Також завдяки двоставковому тарифу, на час ремонтних робіт вдалося забезпечити наявність всіх необхідних матеріалів, що дало можливість ремонтним бригадам працювати безперебійно та вихідні дні.


  Повернутись