ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
03.06.11р. З випередженням встановлених термінів

 

Цього року відновлення подачі гарячої води відбувається з випередженням встановлених термінів.

Так у Шевченківському районі гідравлічні випробування розпочалися з 12 травня. Відновлення подачі гарячого водопостачання мешканцям Шевченківського району було заплановане на 3-4 червня.

Натомість вже з 13 травня в роботу запущено котельню по вул. Струмок,7, яка подає теплоносій до 7 ЦТП і до 86 будинків було відновлено подачу гарячої води. 20 травня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 113 житлових будинків запустивши в роботу 2 котельні шевченківського району і 1 котельню у Личаківському: від котелень по вул. Грінченка,8 – 39 будинків, Хвильового,54 – 47 будинків та Китайська,12 – 27 житлових будинків.

21 травня ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 41 житлового будинку шевченківського району від котельні по вул. Миколайчука,9а шевченківського району. А вже 27 травня вдалося відновити подачу гарячої води до всіх споживачів у шевченківському районі – 250 будинків.

У Личаківському, Франківському і Сихівському районах подачу гарячої води припинили з 16 травня. Прогнозувалося, що мешканці цих районів отримають гарячу воду з 24 червня, після запуску в роботу після «нульової зупинки» ТЕЦ-1.

Однак, вже з 20 травня розпочалося відновлення гарячого водопостачання в Личаківський район. 30 травня повністю відновлено подачу гарячої води мешканцям Личаківського району – 98 будинків.

   

У Сихівський район відновлення подачі гарячої води розпочалося з 27 травня. Станом на ранок 3 червня у Сихівський масив подавалася гаряча вода до 325 будинків.

Натомість мешканці Галицького району практично не відчули відсутності гарячої води. Оскільки у цьому районі тепломережі невеликого діаметру, то гідравлічні випробування і відновлення гарячого водопостачання тривало 1-2 дні.

Ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюють понаднормово та у вихідні дні, для того щоб максимально швидко відновити подачу гарячої води усім споживачам підприємства.

  Повернутись