ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
30.05.11р. Заміна теплової мережі по вул. Сихівській,10 та Зубрівській,17.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» ліквідовує пориви після гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1 у Сихівському районі. Після гідравлічних випробувань теплових мереж від ТЕЦ-1  на магістралях у Сихівському районі було виявлено 16 великих поривів, 11 з яких вже ліквідовано.
Значні роботи проводяться на тепломережах по вул. Сихівській,10 і Зубрівській,17. В результаті гідравліки тут було виявлено серйозні пориви тепломережі. Зважаючи на те, що дані мережі найстаріші у Сихівському районі, були прокладені у 1970-х роках, коли будувався Сихівський житловий масив, було прийнято рішення поміняти ці мережі, а не латати. Адже, зважаючи на стан труби, зимою могли б виникати аварійні ситуації, коли б не поміняли.
На вул. Сихівській,10 вже встановлють нові труби,
   
 а по вул. Зубрівській,17 відбувається демонтаж старої тепломережі
 
«Саме завдяки двоставковому тарифу маємо змогу вкладати такі кошти у реконструкцію та оновлення тепломереж, котелень ЦТП, адже з державного та міського бюджетів фінансування немає. Тому, усі роботи проводяться за кошти отримані підприємством від наших споживачів, які справно розраховуються за послуги з теплопостачання. На вул. Сихівській,10 і Зубрівській,17 буде замінено більше 100 м труби діаметром 426 мм. Заміна тепломережі проводиться на попередньо ізольовані труби – це труба з надійною ізоляцією, що дозволяє зменшити тепловтрати, та якісно та надійно подавати теплоносій споживачам», - каже Володимир Штейбарт, головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго».
За словами Івана Лозинського, голови Сихівської районної держадміністрації, завдяки заміні теплових мереж у Сихівському районі мешканці, задоволені подачею опалення і гарячої води. «Минулого року «Львівтеплоенерго» провело заміни аварійних ділянок мережі по вул. Хоткевича, Драгана - пр. Червоної Калини, Антоненка-Давидовича, Коломийській, що суттєво вплинуло на якість подачі опалення зимою. Попередні роки зимою мали постійні пориви на цих мережах, мешканці натомість через зупинки подачі тепла, натомість цієї зими не було жодного пориву у цих районах», - зауважив Іван Лозинський.
 
Зараз практично в кожному районі проводяться ремонтні роботи по підготовці до нового сезону. Ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюють понаднормово та у вихідні дні. Загалом цього року на ремонти ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити 14,5 млн. грн. Минулого року на ремонтну кампанію ЛМКП «Львівтеплоенерго» витратило 10 млн. грн.
 
 
Під час цьогорічної ремонтної компанії ЛМКП «Львівтеплоенерго» заплановано замінити магістральні теплотраси від ТЕЦ-1:
-          на вул. Стрийській (перед видавництвом «Вільна Україна») (Ø720 – 425 м.п.);
-          на території автобусного заводу (Ø426 – 854 м.п.);
-          зміна схеми теплопостачання споживачів, що на вул. Горбачевського – Моршинській, з метою ліквідація котельні на вул. Горбачевського,4 та підключення споживачів до ТЕЦ-1;
-          на перехресті вул.Драгана - Скрипника (Ø530 – 110 м.п.).


  Повернутись