ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
18.05.11р. Цього року ЛМКП «Львівтеплоенерго» замінить 5,5 км тепломереж.

 
ЛМКП «Львівтеплоенерго» готується до опалювального сезону 2011-2012 років. Ще до закінчення попереднього сезону було складено графік ремонтних робіт та затверджено графік гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж.
У 2011 році ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити 5,5 км тепломереж у двотрубному вимірі.
Роботи по заміні теплових мереж проводитимуться на магістральних трубопроводах по вул. Чигиринській,  вул. Стрийській, на території Автобусного заводу, на перехресті вул. Драгана-Скрипника, по вул. Варшавська-Струмок до вул. Сосюри, що дасть можливість ліквідувати котельню по вул. Липинського,6а та приєднати споживачів до магістральних теплових мереж ТЦ «Північна». Передбачена зміна схеми теплопостачання споживачів по вул. Горбачевського, Моршинській, ліквідація котельні на вул. Горбачевського,4 та підключення споживачів до ТЕЦ-1.
Зараз триває заміна теплової мережі по вул. Стрийській (біля видавництва «Вільна Україна»). Дана тепломережа була введена в експлуатацію у 1967р. Роботи розпочалися задовго до закінчення опалювального сезону. Тут буде замінено на попередньо ізольовані труби 425 м тепломережі діаметром 720 мм. Вартість робіт 1 млн. 100 тис. гривень. Ці роботи будуть закінчені до кінця червня.
 
На всі ремонтні роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити близько 14,5 млн. гривень. Це ті кошти, які підприємство отримуює від споживачів завдяки двоставковому тарифу. Адже друга складова двоставкового тарифу, яку мешканці платять впродовж року – плата за 1 м2 опалювальної площі – це витрати теплопостачального підприємства на ремонтні роботи та підготовку теплового господарства до роботи в зимовий період.
      
 


  Повернутись