ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
12.05.11р. Гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЦ «Північна».

Сьогодні, 12 травня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЦ «Північна». Гідравліка теплових мереж проходитиме:з 12.05 по 16.05.2011р., після гідравлічних випробувань з 16.05 по 03.06.2011р. ТЦ «Північна» буде зупинена на «нульову зупинку».
У зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань  буде припинено подачу гарячої води споживачам Шевченківського району по вулицях: Грінченка, Чигиринська, Мідна, Мазепи, Миколайчука, Щурата, Леннона, Плуговій, Студинського, Хвильового, Лінкольна, Тичини, Льняній, Інструментальній, Замарстинівській, П.Панча, Варшавській, Ю. Липи, В.Чорновола, Підголоско, Плужника, Масарика, Окуневського, Кошиці, Сосюри, Липинського, Джерельна, Сорочинській.
Гідравлічні випробування тепломагістралей проводяться підвищеним тиском 18 кгс/см2, що дозволить виявити слабкі місця трубопроводів теплопостачання. На тих ділянках мережі, де труба пошкоджена, зношена, можуть утворитися пориви, про що свідчитиме значне зростання підживлення. Натомість, тепломагістралі вважаються такими, що витримали випробування тиском, якщо величина підживлення не перевищує нормативну.
Після гідравліки відбуватиметься конкретизація кількості і місць поривів та розроблення плану ліквідації.
Відновлення подачі гарячої води мешканцям Шевченківського району заплановано після завершення «нульової зупинки» ТЦ «Північна». Однак, ремонтні бригади на ТЦ «Північна» працюватимуть оперативно для того, щоб скоротити термін «нульової зупинки» і швидше відновити подачу гарячої води.
Нагадаємо, гідравлічні випробування проводяться згідно Правил технічної експлуатації установок і мереж та Приписів «Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Львівській області», з метою виявлення дефектів, що підлягають ліквідації під час літнього ремонтного періоду, а також перевірки щільності та механічної міцності трубопроводів та арматури.
 


  Повернутись