ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
20.04.11р. Опалювальний сезон 2010-2011р. закінчено.

 

16 квітня 2011р, відповідно до розпорядження міського голови №136 від 15 квітня 2011р. офіційно закінчився опалювальний сезон 2010-2011р.

Опалювальний сезон 2010-2011р., був розпочатий 9 жовтня 2010р. 4 жовтня 2010 р. розпочався опалювальний сезон для закладів освіти та охорони здоров’я згідно листів звернень від керівників даних установ.

Так, з 9 по 15 жовтня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вдалося забезпечити подачу опалення до усіх споживачів. Тут також варто наголосити, що у 2010 році  у підприємства збільшилася кількість котелень і житлових будинків отриманих від Львівської залізниці у критичному стані. Однак і ці об’єкти вдалося запустити в роботу і забезпечити теплом споживачів від цих джерел теплопостачання. (1 січня 2010р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримало 8 котелень від Львівської залізниці, які обслуговують 56 будинків)

            Загалом, опалювальний сезон пройшов стабільно, без зривів, аварій та довготривалих відключень. За весь опалювальний сезон мало місце 70 поривів на теплових мережах з припиненням подачі теплоносія від двох до десяти годин. Якщо порівнювати з опалювальним сезоном 2009-2010р., тоді поривів на мережах було 167. Як бачимо, більше як на половину вдалося зменшити пориви на мережах, завдяки якісно проведеним ремонтним роботам та заміні тепломереж.

Натомість протягом опалювального сезону було зафіксовано 126 поривів будинкових систем опалення, що негативно впливало на якість теплопостачання. (Після закінчення кожного опалювального сезону ЛМКП «Львівтеплоенерго» надсилає приписи власникам внутрібудинкових систем – ЛКП, ЖБК, ОСББ про комплекс робіт з підготовки до нового сезону внутрібудинкової системи опалення)

            Впродовж сезону мали місце часті відключення електроенергії. Було зафіксовано 406 відключень від електроенергії об’єктів теплопостачання тривалістю 9866 годин. Перебої з електроенергією негативно впливали на якість подачі теплоносія споживачам підприємства. Неодноразово доводилося підключати котельні до пересувної електростанції підприємства щоб відновити подачу тепла. (котельня по вул. Черемшини,44, яка обслуговує Ботанічний сад, де ростуть екзотичні рослини, що потребують стабільної температури)

            Весь опалювальний сезон підприємству виділялись ліміти природного газу.  Труднощі виникли на початку сезону через різницю в цінах на газ, яка закладена в тарифі, та тією, по якій розраховується теплоенерго перед газовиками. (З 1 серпня 2010р. на 50% зросла ціна на природний газ для теплопостачальних підприємств. Натомість тариф був скоригований з 1 січня 2011р. лише на 10%)

Станом 13 квітня загальна заборгованість споживачів підприємства становить 136,8 млн. грн.. Борг за цей опалювальний сезон – 44,5 млн. грн. Середній рівень розрахунку наших споживачів у цьому сезоні – 86%. (Однак, зараз споживачів підприємства розраховуються за теплопостачання у березні, а в травні розраховуватимуться за квітень).

            В цілому в опалювальний період підприємство подавало тепло і гарячу воду усім споживачам, за винятком окремих будинків-боржників, яким припинялося теплопостачання, як засіб впливу для покращення рівня оплати, і відновлювалось одразу після погашення заборгованості.

У зв’язку із закінченням опалювального сезону 2010-2011р., адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» висловлює вдячність усім споживачам, які з розумінням відносилися до тимчасових припинень теплопостачання через ремонтні роботи на об’єктах, та вчасно розраховувалися за отримані послуги з теплопостачання.

Дякує всім своїм працівникам – дружньому колективу підприємства, за належно проведено роботу в опалювальному сезоні. Адже, завдяки праці кожного, вдалося пройти цей сезон гідно, виконуючи основну місію підприємства – забезпечення теплом і гарячою водою мешканців Львова.

Зараз розпочинається ремонтна кампанія по підготовці до опалювального сезону 2011-2012р. Ще до завершення сезону було складено графік ремонтних робіт та затверджено графік гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж.

Практично всі ремонтні роботи проводитимуться за кошти підприємства, позаяк фінансування як з державного так з міського бюджетів не передбачено. На ремонтні роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити близько 14 млн. грн.

   Повернутись