ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.03.11р. На 16 об’єктах ЛМКП «Львівтеплоенерго» встановлено диспетчеризацію

 

ЛМКП «Львівтеплоенерго» впроваджує систему диспетчеризації на об’єктах теплопостачання. Роботи виконуються силами і коштом підприємства.

Впровадження диспетчеризації на об’єктах дозволяє миттєво реагувати на зміни в роботі та не допускати аварійних ситуацій.

«Ми сьогодні були свідками, коли за хвилину спрацьовує система оповіщення, якщо є проникнення у приміщення», - розповів міський голова Андрій Садовий, відвідавши ЦТП по вул. Стрийська.101.

Зараз система диспетчеризації працює на 16 об’єктах: 9 котелень та 7 ЦТП. Здебільшого це невеликі котельні та невеликі ЦТП.

Принцип дії такої системи простий: на ЦТП встановлено спеціальні датчики, які слідкують за дотриманням заданих параметрів. При виникненні аварійної ситуації при зміні параметрів миттєво надходить СМС на номер телефону центральної диспетчерської та відповідальної за цей об’єкт людини. Відповідальний працівник повинен перевірити котельню чи ЦТП,  поінформувати диспетчерську про вирішення даної ситуації. СМС надходять при сторонньому проникненні, пожежі, затопленні, невідповідність тиску води чи газу, збої в роботі котлів, зупинці котлів.

Найближчим часом система диспетчеризації запрацює ще на 3 котельнях Франківського РТМ – на вул. Котляревського, 35, вул. Кастелівка, 40 та вул. Остроградських, 20.

             Повернутись