ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
11.01.2010р. Свято Миколая в дитячому будинку «Рідний дім»

 

Творіть добро у цьому світі

Приємно, що серед сірої буденності, повсякденних клопотів, метушні людина не збайдужіла і не втратила здатність співчувати і проявляти милосердя. Може певна зачерствілість прокрадається у наші серця, але воно – серце, все-таки б’ється, а значить відчуває, зворушується.

     

Надзвичайно приємно, що добрі починання, добрий задум має своє продовження. Минулого року, 25 грудня, мала нагоду побувати в дитячому будинку «Рідний дім» села Корналовичі, Самбірського району. Сюди вже другий рік поспіль навідується Святий Миколай, помічниками якого стали працівники «Львівтеплоенерго». Практично кожен відділ отримав зворушливого листа до Миколая, що писала дитина «Рідного дому». Виконуючи побажання, написані в листі, кожен мав нагоду стати Миколаєм для незнайомої дитини. Подарунки пакували відділи, райони теплових мереж, вкладаючи в них найкращі почуття, щоб дитина, якій він адресований, відчула доброту та любов до себе.

                              

Про цей дитячий будинок можна розповідати багато, бо в його стінах можна багато навчитися, переосмислити. Кожна дитина – це окрема історія. Та, дякувати Богу, ці діти не обділені теплом і любов’ю. Працівники цього закладу під керівництвом директора Янушевич Марії Романівни, створили велику дружню і міцну сім’ю.

                                                       

Дивлячись на кожну дитину «Рідного дому» розумієш, що якби навіть не ми-працівники «Львівтеплоенерго», Святий Миколай все одно б прийшов до цих дітей. Хоча нам, вже дорослим, важко повірити в чудо, про вихованців «Рідного дому» Миколай точно не забув би. Та кожен, хто доклався до пакування подарунків, завдяки їм – дітям сиротам, мав можливість проявити милосердя і доброту, дозволив отим вічним почуттям наповнити його, збагатити внутрішньо.

                                    

           

Тому, без перебільшення, ці діти стали даром для кожного хто долучився до цієї акції. Не ми їм зробили добро, а вони нам. Бо найбільше щастя відчуває людина не через великі статки, купу грошей, придбані маєтки, а коли безкорисливо робить добро для інших.

А, коли в когось виникають сумніви з цього приводу, подивіться на обличчя дітей, для яких ви стали Миколаєм!

Р.S. Фото і відео поїздки в «Рідний дім» зможе побачити кожен відділ, щоб пересвідчитись, що на ваш подарунок чекали знетерпінням.  Повернутись