ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
19.12.2010р. Свято Миколая

 

Чудотворцю Миколай наших діток привітай!!!!

 

Святий Миколай

Він ходить від хати до хати,

Питається мами і тата:

Чи є у вас чемна дитина,

Дівчатко мале чи хлопчина?

Для кожного має в торбинці

Найкращі у світі гостинці.

 

                                                             

День Святого Миколая - найулюбленіше свято малечі. Подарунків від нього чекають із особливим хвилюванням. Діти наших працівників були і є надзвичайно чемними адже вже кілька років поспіль, на запрошення профкому підприємства, Святий Миколай зустрічається з дітлахами особисто. Цього року зустріч відбувалася в театрі ім. Марії Заньковецької.

                          

У святково прибраному залі театру, 19 грудня, дітей зустрічала новорічна красуня-ялинка, хатки з подарунками, а святковий настрій підсилювало мерехтіння кольорових вогників та святкові мелодії. Здавалося, от-от завітає Чудотворець… Однак, усіх чекала несподіванка – замість довгоочікуваного Гостя до дітей завітав змій Горинич. Він не просто відтягував час зустрічі з Миколаєм, а зачарував мішок з подарунками для дітвори. Натякав, що кожна дитина була нечемною, неслухняною, погано поводилася, тому годі сподіватися на подарунки, мовляв Миколай до таких не приходить.

                          

     

Тяжко довелося б дітям і присутнім батькам та на допомогу прийшов Котигорошко з Ангелом. Вони, спільно з дітворою, прогнали капосника та розчарували пакунки. Радіючи перемозі, усі уздріли Святого Миколая. Він поважною ходою, лагідно усміхаючись наближався до гурту дітей.

         

Довгоочікувана мить зустрічі була надзвичайно зворушливою. Діти побачили справжнього доброго Святого, який кожного року обдаровує їх подарунками. В очах навіть найменших діточок не було страху, збентеженості, а випромінювали щире захоплення, радість та любов до Миколая.

                            

Емоції іскрилися!!! Дітки розповідали Миколаю віршики, співали пісеньки, бавилися ігри та… обіцяли бути чемними і слухняними в усьому.

                          

                                                 

Відчуваючи щирість юних сердець, Миколай подарував кожному іграшки, коляднички та солодощі. Благословив кожну дитину і їхні родини жити в злагоді, любові, здоров’ї, доброті один до одного запросив усіх присутніх на прем’єру вистави «По щучому велінню».

Наступного року Чудотворець Миколай пообіцяв знову відвідати нашу дітвору, адже зустрічі з ними чекатиме з нетерпінням!  Повернутись