ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
09.10.10р. Розпочався опалювальний сезон 2010-2011р

 

Відповідно до рішення  львівського міськвиконкому, вчора, 8 жовтня, розпочався опалювальний сезон для населення Львова.

Сьогодні, станом на 8.30, ЛМКП «Львівтеплоенерго» включило в роботу 90 котелень та 117 ЦТП. Опалення на цей час подається до 1016 будинків.

4 жовтня розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ. Зараз ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення у 79 закладів освіти, 47 закладів охорони здоров’я та 50 дитячих установ.

Технічна готовність ЛМКП “Львівтеплоенерго» до опалювального сезону – 100%. Підприємство привело в належний стан готовності всі об’єкти теплопостачання, тому, відповідно до рішення міськвиконкому, розпочали подачу опалення у житлові будинки. Розроблено графік поетапної подачі опалення. Знадобиться 2-3 дні, щоб нормалізувати процес подачі тепла у житлові будинки Львова.

Іноді, зокрема на початках, можуть виникати проблеми у внутрібудинковій системі, яка знаходиться на балансі власника будинку (ЛКП, ЖБК, ОСББ та ін.) . У разі виявлення поривів у внутрібудинкових мережах, необхідно повідомляти власника будинку - в робочий час, в неробочий час звертатися до чергової аварійної бригади району. Також дану інформацію необхідно надати в диспетчерську службу «Львівтеплоенерго» – 15-85, та свої райони теплових мереж.

Сподіваємося, що у взаємній співпраці ЛМКП «Львівтеплоенерго», власників внутрібудинкових систем та мешканців нашого міста цей опалювальний сезон пройде стабільно і тепло для кожного.  Повернутись