ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
01.10.10р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» розробляє графіки погашення заборгованості

 

Як розповів в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт, перемовини в ДК «Газ України» продовжаться наступного тижня. Підприємство оформило весь пакет документів, отриманих від ДК «Газ України» для підписання договору на постачання природного газу. Даний пакет документів направлений в Міністерство економіки України для погодження. Адже відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» (введеним в дію 30.07.2010р) процедура закупівлі природного газу проводиться як тендер закупівлі в одного учасника. Практично всі теплопостачальні підприємства України направили дані документи в Мінекономіки і очікують погодження. Після погодження укладатиметься безпосередньо договір з ДК «Газ України». На сьогодні жодне теплопостачальне підприємство України не уклало угоди на постачання природного газу в опалювальному сезоні.

За словами Володимира Штейбарта, вимоги газовиків щодо 100% розрахунку за спожитий газ для підписання договору на постачання газу в опалювальному сезоні залишаються незмінними. Тому підприємство розробляє графіки погашення заборгованості за спожитий газ та оформляє акти звірки. Дані документи будуть представлені керівництву ДК «Газ України» наступного тижня.

«Практично усі кошти, які надходять на підприємство – це оплата наших споживачів за послуги з теплопостачання, скеровуються на оплату за газ. Сьогодні наша заборгованість перед газовиками за минулий опалювальний сезон становить 34 млн грн. Рівень розрахунку більше 88%. Наші споживачі заборгували нам, лише за цей сезон 40 млн. грн. Якщо б вони розрахувалися з нами, підприємство без жодних проблем розрахувалося з газовиками і спокійно ввійшло в опалювальний сезон. Тому, вкотре звертаємося до наших споживачів, розраховуватися за послуги і погашати борги, щоб через злісних неплатників не потерпати всі», - каже Володимир Штейбарт.

Сьогодні подачу гарячої води отримують всі споживачі підприємства. Без гарячої води залишається 30 будинків-боржників.  Повернутись