ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
30.09.10р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» переказало за газ 3,5 млн. грн.

 

За останні дні ЛМКП «Львівтеплоенерго» оплатило за газ 3,5 млн. грн. Зараз рівень розрахунку за спожитий природний газ підприємства становить 88,2%. 

Сьогодні заборгованість «Львівтеплоенерго» перед газовиками – 34,3 млн. грн. Проплати за газ здійснюються кожного дня. А сума платежів, скерованих у ДК «Газ України», залежить від розмірів надходжень від споживачів теплопостачального підприємства.

Для отримання лімітів природного газу в час опалювального сезону ДК «Газ України» вимагає 100% розрахунку. Тому, кошти, які надходять на підприємство – платежі споживачів за теплопостачання,  -спрямовуються на оплату за газ.

Адміністарція комунального підприємства вкотре звертається до своїх споживачів з закликом  оплачувати за отримані послуги і погашати заборгованість, бо від цього залежить розрахунок перед газовиками.

Станом на 27 вересня, заборгованість споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» за цей опалювальний сезон становить 40,2 млн. грн. З них 27,9 млн. грн – борг населення, 8,7 млн. грн. – борг бюджетних установ та 3,5 млн. грн. – борг інших споживачів. Рівень розрахунку становив 81%.  Повернутись