ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
29.09.10р. Львівську ТЕЦ-1 відключено від газопостачання

 

Сьогодні, о 11.05 газовики відключили від газопостачання Львівську ТЕЦ-1, яка забезпечує подачу гарячої води у Сихівський, Франківський і частину Личаківського району.

Через відключення ТЕЦ-1, без гарячої води залишилося 715 будинків: - 426 Сихівського району, 262 – Франківського та 28 Личаківського районів.

Причиною відключення від газопостачання об’єктів ЛМКП «Львівтеплоенерго» стала заборгованість за спожитий природний газ. ДК «Газ України» висунуло вимогу на 100% розрахуватися за спожитий природний газ.

Рівень розрахунку ЛМКП «Львівтеплоенерго» приблизно 88%. Впродовж літа цей показник становив 90%. Це доволі хороший відсоток у порівнянні з іншими містами України. Натомість, згідно даних сайту ДК «Газ України» нижчий відсоток розрахунку мають такі міста як Івано-Франківськ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Вінниця. Середній відсоток оплати за спожитий природний газ серед міст України становить – 79%

Для врегулювання ситуації з газопостачанням заступник міського голови та керівництво ЛМКП «Львівтеплоенерго» і «Залізничноготеплоенерго» зараз перебуває в Києві, в ДК «Газ України».

Заборгованість ЛМКП «Львівтеплоенерго» перед газовиками приблизно 34,4 млн. грн. Натомість борг споживачів перед підприємством, лише за цей опалювальний сезон, становить близько 40 млн. грн. Тому, адміністрація підприємства вкотре звертаються до своїх споживачів, оплачувати за отримані послуги і погашати заборгованість, бо від їхньої оплати залежить розрахунок перед газовиками.

   Повернутись