ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
22.09.10р. Рівень розрахунку за газ ЛМКП “Львівтеплоенерго» становить 86,6%

Рівень розрахунку за спожитий природний газ ЛМКП «Львівтеплоенерго» перед ДК «Газ України» сьогодні становить 86,6%.
Як розповів Володимир Штейбарт, в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго», у порівнянні з минулими місяцями наш показник проплат знизився. «Впродовж останніх місяців рівень оплати за газ «Львівтеплоенерго» становив 89-90%. Ця інформація висвітлювалася на сайті ДК «Газ України» і неодноразово відзначалося, що Львів має хороший відсоток розрахунку за газ. Нам вдавалося оплачувати за поточне споживання газу та погашати стару заборгованість», - розповідає Володимир Штейбарт.
Зараз, як пояснюють тепловики, зменшення рівня проплат пов’язане з тим, що з 1 серпня згідно постанови НКРЕ від 13 липня 2010 року №813 відбулося підвищення ціни газу для підприємств теплокомуненерго на 50%. Тепловикам доводиться розраховуватися за новими цінами - 1309,2 грн. за тис. куб. м. Натомість споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» оплачують за послуги з теплопостачання по тарифу, де закладена стара ціна газу - 872,78 грн. З боку держави, наразі, не передбачено жодних компенсацій за різницю в тарифі. Якщо така ситуація зберігатиметься й надалі, до кінця року збитки для «Львівтеплоенерго» можуть становити 38 млн. грн. лише через зростання ціни газу.
Зважаючи на ситуація що склалася та наближення опалювального сезону, тепловики звертаються до споживачів вчасно і у повному розмірі розраховуватися за отримані послуги з теплопостачання, оскільки початок опалювального сезону залежить від наявності лімітів газу. Отримання лімітів газу залежить від розрахунку «Львівтеплоенерго» перед газовиками.
Тепловики вкотре нагадують, що злісні боржники опалення не отримають до повного розрахунку за отримані послуги. Адже сьогодні загальна заборгованість споживачів перед ЛМКП «Львівтеплоенерго» - 120 млн. грн. З них 100 млн. грн. борг населення.
Нагадаємо, через значну заборгованість і низький відсоток проплати за послуги з теплопостачання 21 будинок відключено від гарячої води.
 


  Повернутись