ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
28.07.10р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» ремонтує котельні взяті на баланс від Львівської залізниці

ЛМКП «Львівтеплоенрго» проводить ремонтні роботи в котельнях, які перейшли на баланс комунального підприємства від Львівської залізниці. Йдеться про 8 котелень на вулицях Шевченка, 144, Кордуби, 12, Окружній, 44, Городоцькій, 215, Єрошенка, 4, Івасюка, 19, Богуна, 15, Горбачевського, 4. Дані котельні подають опалення до 53 житлових будинків.
Прийняття на баланс даних котелень стало випробуванням для ЛМКП «Львівтеплоенерго». Доводилося докладати титанічних зусиль, щоб в холодну зиму  подати опалення до житлових будинків, які обслуговують дані котельні. Ситуація на цих котельнях була критичною. Зрозуміло, що капітального ремонту потребує кожна котельня. Зважаючи на це, що такі видатки не були передбаченими, через брак фінансування, зараз проводяться найнеобхідніші роботи, щоб мешканці кожного будинку отримували якісні послуги в опалювальний сезон.

Зокрема, Франківському району теплових мереж ЛМКП «Львівтеплоенерго» дісталося 4 котельні від Залізниці. Найгірша ситуація є з котельнею на вул. Окружній,44. Ця котельня обслуговує 16 будинків. Котли виявилися непридатними до експлуатації. Через відсутність хімводоочистки котли закипіли, трубопроводи забиті. Зараз в цій котельні проводять заміну двох котлів.

   Повернутись