ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
12.07.10р. Ремонтні роботи на ТЦ “Південна»

На об’єктах ЛМКП «Львівтеплоенерго» триває підготовка до нового опалювального сезону. Особлива увага приділяється стратегічно важливим об’єктам підприємства. На ремонти та обладнання уже затрачено близько 3 мільйонів гривень.
Зараз зупинена ТЦ «Південна», де тривають ремонтні роботи з підготовки всього технологічного обладнання до опалювального сезону. Уже проведено гідравліку внутрішньої системи та розпочато роботи на основному і допоміжному обладнанні теплоцентралі. Під час ремонтних робіт заплановано провести:
-          ремонт насосів, запірної арматури і іншого допоміжного обладнання;
-          капітальний ремонт котла ВК-4;
-          реконструкцію реагентного господарства (склад солі).
«Важливими є всі роботи, які буде проведено на ТЦ «Південна» під час ремонтної
кампанії. Зараз розпочато капітальний ремонт 4-го водогрійного котла. Котел протікав, оскільки труби котла відслужили свій термін експлуатації. Відповідно, проводиться заміна обладнання котла, щоб забезпечити надійну і стабільну роботу в час опалювального сезону. Роботи проводяться за власний кошт підприємства. Вартість робіт близько 100 тис. грн.», - повідомив Володимир Штейбарт, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Паралельно було проведено ізоляцію теплотраси, яка іде від ТЦ «Південна». Заізольовано близько 240м теплової мережі. ЛМКП «Львівтеплоенерго» власними силами та коштом провело відновлення ізоляції теплотраси із застосуванням сучасної технології, а саме закріплено на трубі оболонки із демонтованих листів оцинкованої бляхи, що не зазнала корозії, та залито під неї пінополіуретан. Вартість робіт – 740 тис. грн.
ТЦ «Південна» забезпечує теплом і гарячою водою практично весь Сихівський район – опалення – 417 будинків з 582; гаряча вода – 384 будинки з 436. Влітку ТЦ «Південна» може забезпечити гарячою водою весь Сихівський масив.
  


  Повернутись