ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
24.06.10р. Тривають ремонтні роботи на тепломережі по вул. Кавалерідзе

У травні цього року розпочалися ремонтні роботи по заміні аварійної ділянки теплової мережі ЛМКП «Львівтеплоенерго» по вул. Кавалерідзе. Роботи вже проведено на 50%. Завершення робіт заплановано на середину липня.
На цій ділянці буде замінено 533 метри труби діаметром 800 мм. На заміну теплових мереж у міському бюджеті передбачено 5,6 млн грн. Труби міняють на попередньо ізольовані.
Необхідність заміни даного відрізку мережі відчувалася досить гостро. За минулий опалювальний сезон тут кілька разів ставалися пориви, через що частина мешканців Сихівського району залишалася без опалення (близько 70 житлових будинків, садочки). Адже не провівши даних робіт під загрозою для мешканців даного району міг бути опалювальний сезон.
Як розповів Володимир Штейбарт, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго», заміна даної тепломережі є дуже важливою для підприємства.«Для нас це також надійність і впевненість в роботі, зменшення тепловтрат, оскільки труби міняють на попередньо ізольовані, та, відповідно, економне споживання газу. Завдяки заміні цієї аварійної теплотраси підприємство економитиме за один опалювальний сезон 490 тис. грн через зменшення тепловтрат та відсутність витоків.»
Більша частина тепломереж, які у міжопалювальний сезон замінює ЛМКП «Львівтеплоенерго», міняють на попередньо ізольовані труби. Попередньо теплоізольована труба забезпечує надійну теплоізоляцію, захищена теплоізоляційним шаром від зволоження та механічних пошкоджень. Також, застосування попередньо ізольованих труб при прокладанні теплопроводів забезпечує безвідмовну експлуатацію тепломереж протягом кількох десятків років, дозволяє надійно і якісно подавати теплоносій, а також економити природний газ.
   
 


  Повернутись