ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
17.06.10р. ЛМКП “Львівтеплоенерго» готується до опалювального сезону

Коли до будинків не подається теплоносій, це не означає, що теплопостачальне підприємство не працює. Літній період для ЛМКП «Львівтеплоенерго» є періодом підготовки до нового опалювального сезону. Від роботи тепловиків влітку залежить чи буде тепло мешканцям взимку – істина, яку знають і виконують.
Ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» зараз ліквідовують пориви та пошкодження, виявлені після гідравлічних випробувань, проводять заміну старих тепломереж, відновлюють ізоляцію на мережах. Ремонтні роботи проводяться в  котельнях, ЦТП.
 Головний акцент робиться на об’єктах, які потребують першочергової уваги, на яких є великі тепловтрати чи обладнання відслужило свій термін експлуатації.
Найбільші тепловтрати є на мережах. Тому левова частка ремонтних робіт в міжопалювальний період спрямована на заміну та ізоляцію трубопроводів. Роботи з ізоляції проводяться на тепломережі від ТЦ «Південна» (Кінескоп) та по вул. Ковелькій від ТЦ «Північна». Також тривають роботи з заміни трубопроводів по вул. Кавалерідзе, Коломийській, Лінкольна, Хвильового, Тарнавського, Зеленій,111, Лисеницькій,9, Медової Печери,54, Шімзерів,1, Хвильового,7-9, Лінкольна, Грінченка, Творчій, Хоткевича, Науковій, Тарнавського, Володимира Великого,51.
Роботи на цих об’єктах підприємство виконує за власні кошти. Це, в основному, робиться за ті кошти, які споживачі сплачують влітку за двоставковим тарифом. Самі ці кошти спрямовуються на потреби підприємства. Зокрема, на придбання матеріалів виконання робіт з заміни та ремонту мереж та обладнання. Це дозволяє не лише забезпечити фінансову стабільність підприємства, але підготувати теплове господарство до роботи в зимовий період. Тому тепловики висловлюють вдячність тим споживачам, які вчасно розраховуються за отримані послуги з теплопостачання, відповідно до двоставкового тарифу. Адже в такий, свій спосіб, допомагають подбати про якісне і надійне тепло в помешканнях львів’ян.
 
Довідка
 
Впродовж року мешканці сплачують постійну складову двоставкового тарифу, який діє у Львові з 2006 року.
Історія впровадження двоставкових тарифів на тепло в Україні триває вже 9 років. Ще у 2000 році Міністерство державного будівництва видало наказ про Правила розрахунків двоставкових тарифів на послуги з централізованого теплопостачання. А у жовтні 2006 р. Кабінет Міністрів України зобов'язав усі теплопостачальні підприємства застосовувати у роботі двоставкові тарифи.
            Двоставковий тариф на тепло складається з двох частин: «умовно-постійні» (абонентська плата) та «умовно-змінні витрати» (плата за фактично спожиту теплову енергію). Термін «абонплата» вживають для полегшення взаєморозуміння з мешканцями.         Абонплату, «умовно-постійні витрати»мешканці сплачують незалежно від того чи отримують вони опалення чи ні. Вона складає 1,21 грн з м2 загальної опалювальної площі житла. Абонплата не є платою наперед. Це не авансовий платіж, як дехто вважає, а витрати підприємства. Тому і сплачувати їх потрібно протягом 12 місяців. Кошти, отримані у вигляді абонентської плати від населення, спрямовуються на потреби підприємства. Зокрема, на придбання матеріалів (труб, засувок, компенсаторів), сплату різноманітних податків і зборів, виплату заробітної плати і відрахувань по заробітній платі.
Двоставкові тарифи введені та діють в Івано-Франківську з 2000 року, у Житомирі — з 2003, у Тернополі — з 2005, у Білій Церкві, Переяславі-Хмельницькому, Хмельницькому та Львові — з 2006 року.


  Повернутись