ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
10.06.10р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» ізолює тепломережу по вул. Ковельській.

Найбільші тепловтрати ЛМКП «Львівтеплоенерго» має на мережах. Тому левова частка ремонтних робіт в міжопалювальний період спрямована на заміну та ізоляцію трубопроводів. Щороку, в час ремонтної кампанії, підприємство проводить необхідну заміну окремих ділянок трубопроводів, а там, де труба добра та немає ізоляції, проводяться роботи з відновлення ізоляційного шару.
Зараз тривають роботи по відновленню ізоляції теплової мережі по вул. Ковельській. Тут буде за ізольовано близько 325м тепломережі.
Надземна ділянка (відвід від магістральної теплотраси до вул. Ковельської) була засипана землею та сміттям. Після закінчення опалювального сезону 2009-2010рр. ремонтні служби ЛМКП «Львівтеплоенерго» провели роботи з підняття рівня теплотраси на 1 м. Внаслідок багаторічної експлуатації та крадіжок покрівельний шар зовнішньої теплоізоляція на теплотрасі був суттєво пошкоджений, а місцями – зовсім відсутній. Втрати теплової енергії при транспортуванні становили 25%.
            ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить відновлення ізоляції теплотраси із застосуванням сучасної технології, а саме: на трубі встановлюють оболонку із демонтованих листів оцинкованої бляхи та заливають пінополіуретан під оболонку.
Роботи на теплотрасі по вул. Ковельській триватимуть ще не менше двох тижнів. На подачу гарячої води вони не впливають.
Як розповів Володимир Штейбарт, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго», по цих роботах ми мали пропозиції від підрядних організацій. Однак, вирішили проводити їх власними силами. «Вартість робіт для підприємства становитиме близько 400 тис. грн. Натомість, коли б ізоляцію проводила приватна організація, це коштувало б вдвічі дорожче. Це суттєва економія найперше зараз, під час проведення даних робіт, а в опалювальний сезон зможемо економити близько 500 тис. грн., завдяки зменшенню споживання кількості газу та зменшенню тепловтрат», - каже Володимир Штейбарт.
Аналогічні роботи з ізоляції проводяться на тепломережі від ТЦ «Південна» (Кінескоп). Також тривають роботи з заміни трубопроводів на вул. Кавалерідзе, Коломийській, Лінкольна, Хвильового, Тарнавського, Зеленій,111, Лисеницькій,9, Медової Печери,54, Шімзерів,1, Хвильового,7-9, Лінкольна, Грінченка, Творчій, Хоткевича, Науковій, Тарнавського, Володимира Великого,51.
     
     


  Повернутись