ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
01.06.10р. Львівську ТЕЦ-1 запускають в роботу.

У відповідності до встановленого графіку ЛМКП «Львівтеплоенерго» завершило роботи під час «нульової» зупинки Львівської ТЕЦ-1. Сьогодні на ТЕЦ-1 розпочинаються пускові роботи.
Кожного року ТЕЦ-1 проводить планову зупинку для поточного ремонту устаткування, оскільки на станції є такий набір обладнання, який не можливо зупинити для ремонту, коли ТЕЦ працює. Тому, відповідно до встановлених норм після закінчення опалювального сезону ТЕЦ-1 зупиняється для проведення обстеження і ремонту устаткування.
Цього року під час «нульової зупинки» було здійснено ремонтні роботи із заміною допоміжного обладнання. Здійснено заміну арматури на мережних трубопроводах і головних паропроводах. Також проведено обстеження усього обладнання теплоелектроцентралі, здійснено повірку приладів обліку. На ТЕЦ-1 проводили роботи на головному паропроводі, живильних лініях, акумуляторних баках. Окрім цього було проведено повірку вимірювальних діафрагм на тепловиводі, через яку забезпечується облік газу й тепла.
Як розповів технічний директор ЛМКП «Львівтеплонерго» Роман Мозіль, сьогодні розпочинається «розкрутка» станції і пуск її в роботу. Завдяки цьому завтра, 2 червня, буде розпочато відновлення подачі гарячої води споживачам від ТЕЦ-1.


  Повернутись