ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
27.05.10р. Аварійну ділянку теплотраси на вулиці Кавалерідзе замінять.

Цього місяця розпочато роботи по замініоднієї з найпроблемніших теплотрас ЛМКП «Львівтеплоенерго» – теплотрасу на вул. Кавалерідзе. На заміну аварійної теплотраси з міського бюджету виділили 5 млн. 600 тис. грн. Тендер на проведення робіт вигралоТзОВ «Енергоресурсмонтаж». Труби замінюють на попередньо ізольовані. ЛМКП «Львівтеплоенерго» залучене як субпідрядна організація.
За словами заступника директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з логістики Володимира Штейбарта, на цій ділянці буде замінено 533 метри труби діаметром 800 мм.
Як розповів начальник управління інженерного господарства Андрій Чернецький, роботи з заміни теплотраси на вул. Кавалерідзе триватимуть до 15 липня цього року. «У минулому опалювальному сезоні на цій теплотрасі було 6 поривів, що призводило до припинення подачі гарячої води та тепла до 78 будинків Сихова», - додав Андрій Чернецький.

Володимир Штейбарт зазначив, що пориви на цій теплотрасі спричиняли не тільки незручності мешканцям, а й завдавали збитків «Львівтеплоенерго». «Після прокладання нових труб аварій тут не буде 10-15 років. Це є магістральна тепломережа, від неї живиться 8 бойлерних, що подають тепло і гарячу воду до близько третини будинків Сихова».

     

   Повернутись